O5/151
MISKA ŠINO JAKI 志野焼
Japonsko
Miska na čajový obřad mačča čawan, keramický styl Šino jaki 志野焼, šedé "myší" nezumi Šino, v ruce modelovaná miska s bílošedou krakelovanou glazurou, "tvář" kao (pohledová strana), se vzorem stylizovaného želvího krunýře, signováno pečetí. V. 8,8 cm.