Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > 4 šálky Kutani Kinseidó 九谷

O5/152

4 ŠÁLKY KUTANI KINSEIDÓ 九谷

Japonsko, Sacuma, poč. 20. stol.
Souprava čtyř porcelánových šálků s motivem her divadla Nó, munuciózní malba na světlém krakelovaném střepu, sign. "Kutani Kinseidó 九谷 錦盛堂", 4,4x8,8 cm.