Hlavní stránka > Aukce > 5. Asiatika > Dřevořez žánru bidžin-e

O5/171

DŘEVOŘEZ ŽÁNRU BIDŽIN-E

18./19. stol.
Dřevořez žánru bidžin-e (portréty krasavic) formátu hašira kake s motivem krásky s vějířem učiwa a hrajícího si kotěte, doplněno básní v kaligrafickém stylu sóšo, sign. "Yamaguči Sóken" (1759 -1818) a pečetí , 14,2x37,7 cm.