O5/176
VĚJÍŘ
Čína,
20. stol.
Vějíř s malbou akvarelem s námětem říční krajiny se vzdělancem u lotosového jezírka, s bohatě vyřezávanou bambusovou kostrou s námětem Buddhových učedníků luohan, sign. D. 33 cm.