O5/197
TANTÓ
Japonsko,
16. stol. a pozdější
Koto tantó yoroidoši sign. "Kanenori v provedení hamindaši, hira zukuri, iori muneitame hada, velmi nízký suguha hamon, kuronuri saya", čepel 16. stol., pozdější příslušenství, d. čepele 22 cm.