O5/201
ŠINTÓ WAKIZAŠI V MONTÁŽI SHIRASAYA
Japonsko,
18. stol.
Hon zukuri, iori mune, čú kissaki, itame hada, nioideki gunome hamon se suhu jakidaši. Sign. "kiku + Omi no kami Minamoto Hisamiči" (2. gen.), Kjóto, škola Mišina. D. čepele 43,6 cm.