Hlavní stránka > Aukce > 7. Fotografie a práce na papíře > Pohřeb Jana Palacha

O7/124

Miloň Novotný (1930-1992)

POHŘEB JANA PALACHA

25. ledna 1969
Bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 195x182 mm (240x182 mm). Verso značeno autorským razítkem, tužkou, propiskou a červenou fixou poznámky, dále nalepen papírový štítek "ep - CENTRO DOCUMENTAZIONE - MILANO" s vyplněným názvem díla v italštině, jménem autora a datem vzniku. Stav A/B.
Několik retuší v pozitivu, lehce poškozený pravý dolní roh (mimo obrazovou plochu) a levý horní roh.