O7/124
Miloň Novotný (1930-1992)
POHŘEB JANA PALACHA
25. ledna 1969
Bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 195x182 mm (240x182 mm). Verso značeno autorským razítkem, tužkou, propiskou a červenou fixou poznámky, dále nalepen papírový štítek "ep - CENTRO DOCUMENTAZIONE - MILANO" s vyplněným názvem díla v italštině, jménem autora a datem vzniku.
Stav A/B.
Několik retuší v pozitivu, lehce poškozený pravý dolní roh (mimo obrazovou plochu) a levý horní roh.