Hlavní stránka > Aukce > 7. Fotografie a práce na papíře > Trojice grafik

O7/141

Jiří Havlíček (1946)

TROJICE GRAFIK

1969, 1971, 1972
Fakir F. Kocourek jako Svatý Kryštof. Lept na papíru, 284x395 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "2/45", zn. uprostřed dole pod tiskem tužkou "Fakir F. Kocourek jako Svatý Kryštof, sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Havlíček 1971". Ussurin song. Lept na ručním papíru s vodoznakem, 285x411 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "20/25", zn. uprostřed dole pod tiskem tužkou "Ussurin song", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Havlíček 69". Kolektivní dílo čtyř autorů. Suchá jehla na papíru, 215x460 mm, sign. a dat. vlevo, uprostřed a vpravo dole pod tiskem tužkou "Václav Houf 72 Navrátil Aleš Havlíček 72 Fuksa Sorokina", číslováno uprostřed dole pod tiskem tužkou "41/150". Paspartováno. Stav A-B.