O7/206
Neznámý autor
DVOJICE POHLEDŮ NA NOČNÍ NEW YORK
90. léta 20. stol.
Dvojice bromostříbrných fotografií na polomatném papíru, původní autorské zvětšeniny. 123x163 mm. Nečitelně signováno na paspartě.