Hlavní stránka > Aukce > 9. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice lékárenských lahví

O9/105

DVOJICE LÉKÁRENSKÝCH LAHVÍ

Čechy, 19. / 20. stol.
Dvě lékárenské dózy cylindrického tvaru, tzv. "masťovky", bílý porcelán, na pohledové straně psané názvy substancí: "Manna:" a "Ungt. citrin.", zlacené obruby, plochá odnímatelná víka. Obdobná v. ca 13,5 cm. Neznačeno. Stav A-B.

Dražit Dražit na LiveBid