Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Britannia

A75/028

Václav Hollar (1607-1677)

Francis Barlow (1626-1702)

BRITANNIA

1675
Mědirytina na papíru, 35,3x21,7 cm, značeno vlevo dole "Fran: Barlow inv:", vpravo dole "W. Hollar fecit 1675". Frontispis knihy Johna Ogilbyho Britannia. Ref.: Parthey-Pennington 2681. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Několik drobných skvrn v obrazové ploše.

Vyvolávací cena: 4 000 Kč