A75/321
"BLÍŽENCI"
Německo, Sitzendorf, 2. čtvrt. 20. stol.
Sousoší dvojice kráčejících dívek v elegantních kalhotových kostýmech s kloboučkem ve výrazné artdecové stylizaci, keramika (světlý střep), glazura v barvě slonové kosti celoplošně krakelovaná, nízký sokl tvaru kosodélníku.
V. 25,5 cm.
Zeleně tištěná značka "S" ve štítu s korunou a nápisem "Sitzendorf".
Stav A/B.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 1 500 Kč