Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > "Blíženci"

A75/321

"BLÍŽENCI"

Německo, Sitzendorf, 2. čtvrt. 20. stol.
Sousoší dvojice kráčejících dívek v elegantních kalhotových kostýmech s kloboučkem ve výrazné artdecové stylizaci, keramika (světlý střep), glazura v barvě slonové kosti celoplošně krakelovaná, nízký sokl tvaru kosodélníku. V. 25,5 cm. Zeleně tištěná značka "S" ve štítu s korunou a nápisem "Sitzendorf". Stav A/B.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 1 500 Kč