Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Sada 6 dezertních talířků

A75/335

SADA 6 DEZERTNÍCH TALÍŘKŮ

Čechy, Horní Slavkov, Lippert & Haas, 2. čtvrt. 19. stol.
Série šesti porcelánových dezertních talířků s jemně zvlněným okrajem se zlacenou obrubou a pestrou nadglazurní květinovou malbou v zrcadlech (rozmanité motivy). Všechny talířky jsou zezadu opatřeny drátěnou montáží k zavěšení na stěnu. Ø 17,5 cm. Vtlačené značky "S36", ve dvou příp. ještě č. "1148", štětcové zn. v různých barvách (různá čísla). Stav A.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Vydražená cena: 1 900 Kč