A75/335
SADA 6 DEZERTNÍCH TALÍŘKŮ
Čechy, Horní Slavkov, Lippert & Haas,
2. čtvrt. 19. stol.
Série šesti porcelánových dezertních talířků s jemně zvlněným okrajem se zlacenou obrubou a pestrou nadglazurní květinovou malbou v zrcadlech (rozmanité motivy). Všechny talířky jsou zezadu opatřeny drátěnou montáží k zavěšení na stěnu.
Ø 17,5 cm.
Vtlačené značky "S36", ve dvou příp. ještě č. "1148", štětcové zn. v různých barvách (různá čísla).
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Vydražená cena: 1 900 Kč
Vydražená cena: 1 900 Kč