Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Různí autoři

A57/020

RŮZNÍ AUTOŘI

5 bibliofilií 1929, 1981-1984 Miloslav Novotný, Samson, ilustrace Jana Konůpka, Praha 1929. Obsahuje vevázané 4 lepty, sign. "Konůpek".František Halas, Mladé ženy, Norbert Felsch Brno 1983. Obsahuje 10x suchou jehlu Miroslava Houry na ručním papíře, všechny signovány a datovány tužkou, obálka Miloš Koreček, signovaný doslov Jana Skácela, signatura Miloše Korečka v tiráži. Výtisk 3/21.Miloš Koreček, Fokalky, K básni Jaroslava Seiferta Poutní místo, Norbert Felsch Brno 1983. Obsahuje 11 fotografií Miloše Korečka, úvod Jana Skácela, signatury Jaroslava Seiferta, Jana Skácela a Miloše Korečka. Výtisk 20/21.Otto Peschka, Miloš Koreček, Chvála knihařského umění - K poctě Jindřicha Svobody, Norbert Felsch Brno 1984. Obsahuje titulní fotografii Miloše Korečka, 7x grafika Bohumíra Matala, všechny sign. "Matal 84", dále signatury Jana Skácela, Oldřicha Mikuláška, Jaroslava Seiferta, Jindřicha Svobody, Miloše Korečka. Výtisk 2/21.Kytička pozdravů Jaroslavu Seifertovi k jeho 80. narozeninám, Norbert Felsch Brno 1981. Obsahuje signované grafiky Vladimíra Komárka, Bohumíra Matala, Josefa Weisera, Januše Kubíčka a fotografii Miloše Korečka, dále signatury Ludvíka Kundery, Oldřicha Mikuláška, Jana Skácela, Milana Uhdeho, Jaroslava Seiferta. Výtisk 3/21.Všechny knihy jsou opatřeny pevným kartonovým přebalem.