Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Katalog kreseb Henryho Moora s věnováním

A57/021

Henry Moore (1898-1986)

KATALOG KRESEB HENRYHO MOORA S VĚNOVÁNÍM

1947 Vel. 175x225 mm, 52 s., sign. a dat. na první straně "For Al Green best wishes Henry Moore 2nd June 1947". Geoffrey Grigson: Henry Moore, Penguin Books Limited, England 1944.