Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kniha Jeana Paula Sartra s věnováním autora

A57/023

Jean Paul Sartre (1905-1980)

KNIHA JEANA PAULA SARTRA S VĚNOVÁNÍM AUTORA

1968 Das Sein und das Nichts, Rowohlt Verlag Hamburg, 1952. Vel. 21x13 cm, 785 s., něm., sign. a dat. na třetí straně "A Monsieur Michael Faber tré cordialment JeSartre, 7. 6. 68".