Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kniha Alberta Einsteina s věnováním autora

A57/022

Albert Einstein (1879-1955)

KNIHA ALBERTA EINSTEINA S VĚNOVÁNÍM AUTORA

1955 Vel. 21x13 cm, 278s., něm., sign. a dat. na třetí straně "Herrn Josef Gabler mit freundlichen Grüssen Ihr Albert Einstein. Priceton 1953." Aus meinen späten Jahren, Deutsche Verlags-Anstallt Stuttgart, 1952.