Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pobřeží s dobytkem

A57/039

Jan III Kobell (1800-1838)

POBŘEŽÍ S DOBYTKEM

1820 Lavírovaná kresba na papíře, 290x440 mm, sign. a dat. vlevo dole "IVK fecit 1820". Rámováno, zaskleno.