A57/059
Leopold Masur (1868-1941)
BRNO - POHLED Z HUSOVY ULICE K NOVÉ RADNICI
Akvarel na papíře, 235x335 mm, sign. vpravo dole "LM.". Paspartováno, rámováno, zaskleno.