A57/069
Spyridon Scarvelli (1862-1942)
NA BŘEHU NILU V KÁHIŘE - OSTROV GESIREH
Akvarel na ručním papíře, 178x305 mm, sign. vlevo dole "Scarvelli". Rámováno, zaskleno.