A57/075
Josef Kriehuber (1800-1876)
PORTRÉT VOJÁKA
1840 Litografie na papíře, 478x350 mm, sign. a dat. vlevo dole v tisku "Kriehuber 840" a zn. vpravo dole v tisku "Gedr. bei J. Rauh.". Rámováno, zaskleno.
Josef Kriehuber - rakouský litograf a malíř.