Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sběratel II.

A57/080

Alfred Kubin (1877-1959)

SBĚRATEL II.

1939 Kresba tuší a akvarel na papíře, 360x300 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole "A Kubin" a dat. na zadní straně "Der Sammler II., Mai 1939". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Alfred Kubin - rakouský expresionistický grafik, ilustrátor a spisovatel; narodil se v Litoměřicích v severních Čechách.