A57/261
Bernard Luis Michel (1885-1962)
ULICE ORIENTÁLNÍHO MĚSTA
Olej na plátně, 74x100 cm, sign. vlevo dole "L. Bernard". Rámováno. Ve spodní části proražené plátno. Stav C.