A57/262
Adolf (Constantin) Baumgartner-Stoiloff (1850-1924)
PŘÍSTAVNÍ PRODAVAČKY
Olej na kartonu, 48x78 cm, sign. vlevo dole "A. Baumgartner". Rámováno. Stav A.