A57/447
ZÁSOBNICE IMARI
Japonsko, Arita, Meidži (1868-1912) Velká porcelánová váza s krátkým rovným hrdlem a vysoko vyklenutým víkem, zakončeným šišticovým úchytem, v těle mírně žebrovaná, zdobená malbou florálních motivů kobaltem pod polevou a červenou barvou a zlatem na polevě. V. 34 cm. Značeno na podední. Stav restaurováno.