Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kořenka Besamim

A57/735

KOŘENKA BESAMIM

Čechy, Praha před r. 1866 Stříbrná filigránová schránka na vonné koření v podobě vejčité věžičky s odnímatelnou horní polovinou, završenou vlaječkou, stojící na třech žebrovaných prutech a kruhové podstavě. V. 13 cm, 41 g. Třináctilotový punc S-20/27, mistrovská značka "BK". Ag 812,5/1000. Stav restaurováno.