Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Párové svícny

A57/748

PÁROVÉ SVÍCNY

Rakousko, Vídeň, L. Jarosinski & J. Vaugoin po r. 1922 Dvojice stříbrných stolních svícnů, trojplamenných, balustrová noha na široké vypouklé patce, dvě esovitá ramena, tři kalichovité svícníky s podmiskami, žebrovaný dekor. Ag 925/1000. Celková (hrubá) hmotnost 2035,45 g, v. 30,5 cm, š. 30 cm. Značeno: "WIENER SILBERSCHMIEDE", "L. Jarosinski & J. Vaugoin", "STERLING" a "HANDGESCHLAGEN", ryzostní číslo, číslo modelu "2420", puncovní značka "dudek". Osvědčení puncovního úřadu. Stav A-C.