A57/764
LŽIČKA
Rusko, Moskva 1908-1917 Dekorativní stříbrná lžička s tordovanou rukojetí, zdobená barevným přihrádkovým cloisonné smaltem s květinovými a ornamentálními motivy, částečně zlaceno, 14,70 g, d. 10,2 cm. Kokošnikový punc, mistrovská značka "BK". Ag 875/1000. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A.