Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Benátky - Isola San Giorgio

A58/014

Edgar H. Boutry (1857-1938)

BENÁTKY - ISOLA SAN GIORGIO

1890
Akvarel na papíře, 150x240 mm, sign. a dat. vlevo dole „Venezia Isola San Giorgio E. Boutry 1890“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 7 000 Kč