Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kanál v Benátkách

A58/013

Antoinetta Brandeis (1849-1926)

KANÁL V BENÁTKÁCH

Akvarel na papíře, 230x140 mm, sign. vpravo dole „AB.“. Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 18 000 Kč Prodáno