Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtveřice galantních scén

A58/018

Anonym

ČTVEŘICE GALANTNÍCH SCÉN

Francie, 18. století
Akvarel na papíře, 430x370 mm, jednotlivé kresby 100x123 mm, trojice kreseb doplněna doprovodným textem. Paspartováno, rámováno v rokokovém rámu.

Vyvolávací cena: 19 500 Kč