Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Společnost na procházce

A58/020

Fortuné Ferogio (1805-1888)

SPOLEČNOST NA PROCHÁZCE

Akvarel na papíře, 176x245 cm, sign. vpravo dole „Ferogio“. Rámováno.

Vyvolávací cena: 25 000 Kč