Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Odpoledne v parku

A58/021

Gustav Böhm (1885-1974)

ODPOLEDNE V PARKU

1908
Akvarel na papíře, 162x195 mm, sign. a dat. vlevo dole „Gustav Böhm 1908.“ Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 2 900 Kč