A58/118
Henri van Wyk (1833-?)
NAPOLEONSKÝ JEZDECKÝ DŮSTOJNÍK KOUŘÍCÍ DÝMKU
1896
Olej na dřevě, 22x15 cm, sign. a dat. vlevo dole „van Wyk 96“. Rámováno.