A58/132
Georg Geyer (1823-1912)
DVOJICE ŘÍČNÍCH KRAJIN
1874-1879
Krajina s rybáři. Olej na plátně, 50x71 cm, sign. a dat. vlevo dole „G. Geyer 874“. Rámováno. Krajina s chatrčí. Olej na plátně, 50x71 cm, sign. a dat. vpravo dole „G. Geyer 879“. Rámováno.