Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice říčních krajin

A58/132

Georg Geyer (1823-1912)

DVOJICE ŘÍČNÍCH KRAJIN

1874-1879
Krajina s rybáři. Olej na plátně, 50x71 cm, sign. a dat. vlevo dole „G. Geyer 874“. Rámováno. Krajina s chatrčí. Olej na plátně, 50x71 cm, sign. a dat. vpravo dole „G. Geyer 879“. Rámováno. Stav B.