Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zimní krajina v západu slunce

A58/133

Béla von Spányi (1852-1914)

ZIMNÍ KRAJINA V ZÁPADU SLUNCE

Olej na kartonu, 29x40 cm, sign. vlevo dole „K. Spányi B.“. Rámováno. Stav B.