A58/138
Adolf Liebscher, připsáno (1857-1919)
LESNÍ CESTA K JEZERU
Olej na plátně, adjustováno na kartonu, 20x27 cm, zn. vpravo dole „A. Liebscher“. Rámováno. Stav B.