Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Akt se zrcadlem

A58/172

Mária Szánthó (1897-1998)

AKT SE ZRCADLEM

Olej na kartonu, 48x59 cm (tondo), sign. při spodním okraji „Szanthó Mária“. Rámováno. Stav B.