Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Letní den

A58/173

Vlastimil Košvanec (1887-1961)

LETNÍ DEN

1938
Olej na plátně, 76x61 cm, sign. vpravo dole „V. Košvanec“, na zadní straně zn. autorským štítkem. Rámováno. Stav A.

Vlastimil Košvanec - absolvent pražské akademie, žák prof. Hynaise.