Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Hry a sny

A58/182

Hubert Jungmann (1938-2003)

HRY A SNY

60. léta 20. století
Olej na sololitu, 75x55 cm, sign. vpravo dole „Jungmann“, zn. na zadní straně „Hry a sny - Jungmann“. Rámováno. Stav A.

Studoval malbu u ak. malířů Bohumíra Matala a Bohdana Laciny, uměl. kovářství u prof. Kneiffa, restaurátorství u Dr. Böhmové. V letech 1972 - 1988 měl zákaz veřejného provozování výtvarné činnosti, tvořil volně bez možnosti oficiálně povolených výstav.