A58/218
ZRCADLO
Čechy,
30. léta 19. stol.
Závěcné zrcadlo vsazené do rámu dýhovaného ořechovou dýhou, zdobeného lištou se zlaceným vejcovcem. Rozměr 115x74 cm.