Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Intarzovaný kabinet

A58/219

INTARZOVANÝ KABINET

Severní Itálie, 19. stol.
Stolní kabinet s centrální skříňkou zdobenou předsazeným architrávem s lomeným tympanonem. Ebonizované dřevo zdobené intarzií kostí. Rozměr 62x55x33 cm. Stav B/C.