Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kabinet

A58/220

KABINET

Severní Německo / Holandsko, 18. stol.
Drobný stolní kabinet s centrální skříňkou lemovanou dvanácti zásuvkami. Centrální schránka kryje trojici tajných zásuvek. Ebonizované leštěné dřevo v interiéru doplněno intarzií z kořenovice, kosti a želvoviny. Rozměr 41x38x23 cm. Stav C. Nelze otevřít některé zásuvky.