Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Karafa

A58/408

KARAFA

Čechy, Harrachovské sklárny, Nový Svět v Krkonoších, 2. třetina 19. stol.
Šestiboká karafka z modrého kostního skla, broušená, odsazené hrdlo s dlouhou hubicí je opatřeno nataveným esovitým uchem a zvonovitou zátkou, plášť i hrdlo zdobeno pásem vegetabilní plastické malby stříbrem, doplněno zlacením. V. 20 cm. Na podední bílým emailem psané číslo „4.“. Stav A/B.