A58/409
CUKŘENKA
Čechy, 2. třetina 19. stol.
Dóza horizontálně vejčitého tvaru z bílého mléčného skla, opatřená mosaznou zlacenou montáží na patce a klenutém odklopném víku.
D. 14,2 cm, v. 9 cm.