Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Cukřenka

A58/409

CUKŘENKA

Čechy, 2. třetina 19. stol.
Dóza horizontálně vejčitého tvaru z bílého mléčného skla, opatřená mosaznou zlacenou montáží na patce a klenutém odklopném víku. D. 14,2 cm, v. 9 cm. Stav B.