A58/637
SLÁNKA
Rusko, Petrohrad
1842
Stříbrná slánka v rokokovém tvarosloví, oválný půdorys na nízké patce, plášť žebrovaný, reliéfní bordura na okraji, zlacený interiér, celková hmotnost 62,47 g, d. 10,5 cm, v. 4,5 cm. Značeno: městská značka, ryzostní číslo, mistrovská značka „C.M.S*“ a kontrolorská značka „A.T / 1842“. Ag 84 zolotniků (875/1000).
Stav A/B.
Osvědčení puncovního úřadu.