A58/638
STŘÍBRNÁ MÍSA
Rusko, Moskva
1862
Stříbrná mísa kruhového půdorysu na vyšší prolamované patce, zhotovená v honosných klasizujících formách, s florálními uchy po stranách a bohatým aplikovaným a jemně tepaným dekorem. Stříbro, částečně zlacené, osazeno broušenými fialovými kameny. Celková (hrubá) hmotnost 1074,40 g, z toho Ag ca 1064,40 g, v. 16 cm, Ø 23 cm. Kontrolorská značka „B. C / 1862“ (V. V. Savinskij) a ryzostní číslo. Ag 84 zolotniků (875/1000).
Stav A/B.
Osvědčení puncovního úřadu.