A58/643
KIDUŠOVÝ POHÁREK
20. stol.
Stříbrný zvonovitý pohárek na vyšší nožce s rozšířenou patkou, kupa s průběžným tepaným dekorem. Ag 84 zolotniků (875/1000). Celková (hrubá) hmotnost 114,94 g, v. 14,5 cm. Značeno: „I.P.“ (Julius Rappoport, Petrohrad 1883-1916?), ryzostní číslo a carská orlice v oválu.
Stav A/B.
Osvědčení puncovního úřadu.