Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sada šesti pohárků

A58/644

SADA ŠESTI POHÁRKŮ

20. stol.
Šest stříbrných zvonovitých pohárků na nožce, zdobených Tula-smaltem s florálními ornamenty, zlacené interiéry. Ag 84 zolotniků (875/1000). Celková (hrubá) hmotnost 291,57 g, v. 10,5 cm. Značeno ryzostním číslem a „7KXK“. Stav A/B. Osvědčení puncovního úřadu.