Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Ecce homo

A59/0005

ECCE HOMO

Kristus stojící mezi Pilátem a vojákem. Olej na plátně, 95x71 cm. Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 8 000 Kč Prodáno